Servis

Anasayfa » Servis
Güçlü ve Yenilikçi Teknik yönümüz!

SIEMENS ve diğer markalar ile yapılmış otomasyon sistemlerine, firmamızın teknik personelleri tarafından servis hizmetleri verilmektedir.

Operatör panele programsal revizyon isteniyorsa veya farklı bir panel ile değiştirilmek isteniyorsa mutlaka kaynak kodlarının olma şartı, tarafımızdan aranmaktadır. Birebir aynı panel ile yenilenmesi isteniyorsa kaynak kodlarının olmasına ihtiyaç yoktur.

Logo, S7200, S7300, S7400, S71200, S71500, WinCC flexible, WinCC TIA Portal SCADA, Asenkron sürücüler serisi; V20, G120, Servo sürücüler; V90, S110, S120, S210, Simotion gibi otomasyon sistemlerine şifre sorunu olmamak şartı ile servis hizmeti verilebilmektedir.

Bu sistemlerde oluşan arızaların programsal takibi yazılım personellerimiz tarafından yapılabilindiği gibi kısmi yada köklü programsal değişiklikler de yapabilmektedir. Ayrıca donanımsal arızaların tespiti de yapılabilinmektedir.

SIEMENS PC, HMI operatör panel ve PLC modüllerinin bakım ve tamirleri yapılmakta ve aşağıdaki hizmetler verilmektedir.

-PLC (CPU) ve HMI operatör panel değişimi,

-Dokunmatik cam ve tuşlu membran değişimi

-LCD değişimi

-Yazılım yedekleme ve yükleme

-İmaj alma


Firmamız Siemens’in Solution Partner’i olup 2 yıl üst üste yılın en başarılı Micro Partner’ i ödülünü almıştır.

Nasıl Çalışıyoruz?
Arıza tespiti ve devreye alma sürecimiz

Arızanızın detayları hakkında teknik servisimiz ile teknik biriminiz öncesinde görüşmeler sağlamaktadır. Ön görüşme sonrasında arızanın durumu tespit edildikten sonra tekliflendirme ve sipariş onayınız ile birlikte yerinde veya uzaktan bağlantı tekniklerimizi kullanarak sisteminizi çalışır hale getirip devreye alıyoruz.

Not :

Çalışan her bir ürün milli servet ve attığımız her bir adım sürdürülebilirliği hedeflemektedir.

Son teknolojiye geçişlerde mevcut sistem ürünlerini kullanmayı fazlasıyla zorlamakta ve düşük maliyet maksimum verim sağlamaktayız.

Whatsapp
Kamil AYDUGAN
Kamil AYDUGAN
Merhaba.
BUROSSA Otomasyon olarak Size nasıl yardımcı olabiliriz?