SIMATIC Scada

SIMATIC Scada
04.06.2020
399

Dijitalleşme ve endüstri dünyası hızlı bir şekilde değişmektedir. Endüstriyel tesislerdeki veri hacmi ise sürekli büyümektedir. Veri hacimleri uzun vadede yönetilmeli ve arşivlenmelidir. Üretim süreçleri mümkün olduğu kadar güvenilir, verimli ve üretken olarak izlenmeli ve kontrol edilmeli ve sürekli optimize edilmelidir. Üretimden MES/ERP düzeyine ve bulut çözümlerine kadar verilerin dikey entegrasyonu için ölçeklenebilir, açık sistem ortamıyla SIMATIC SCADA, bugünün ve yarının zorluklarına hazır bir çözüm sunar.

Ürün Bilgisi

SIMATIC WinCC Profesyonel

Siemens, WinCC Professional ile TIA Portal’a mükemmel şekilde entegre edilmiş ve üretim süreçlerinin artan dijitalleşmesinin gereksinimlerine bugün en iyi şekilde hazırlandığınız bir SCADA sistemi sunuyor. Basit tek kullanıcılı istasyondan dağıtılmış çok kullanıcılı sistemlere ve web istemcileri ile çapraz konum çözümlerine kadar tüm sektörlerde süreçlerin, üretim akışlarının, makinelerin ve tesislerin görselleştirilmesi ve operatör kontrolü için PC tabanlı operatör kontrol ve izleme sistemi.
Sistem işlevselliği, WinCC RT Professional, SCADA seçenekleri veya WinCC Eklentileri için seçenekler kullanılarak daha da genişletilebilir.

SIMATIC WinCC V7

SIMATIC WinCC V7 ile otomatik süreçleri izlemek için çok sayıda yüksek performanslı fonksiyona sahip yenilikçi, ölçeklenebilir bir süreç görselleştirme sistemi seçersiniz. İster tek kullanıcılı bir sistemde ister yedekli sunuculara sahip dağıtılmış çok kullanıcılı bir sistemde, tüm endüstriler için ve son derece karmaşık görselleştirme görevleri ve SCADA uygulamaları için, örneğin yedekli çözümler ve dikey ile eksiksiz işlevsellik sunan açık bir sistemden yararlanacaksınız. tesis istihbarat çözümlerine kadar uzanan entegrasyon.
Sistem işlevselliği, WinC V7 veya çok platformlu SCADA seçenekleri için seçenekler ve eklentiler kullanılarak daha da genişletilebilir.
SIMATIC SCADA sistemleri ve SIMATIC Endüstriyel PC’ler birlikte verilerin alınması, değerlendirilmesi ve görselleştirilmesi için yüksek performanslı ve güvenilir bir platform oluşturur. Uyumlu ve sertifikalı toplam donanım ve yazılım paketi, tüm endüstrilerde en yüksek kaliteyi sunar.

SIMATIC WinCC OA

SIMATIC WinCC Açık Mimarisi, sistem ön koşulları ve özelleştirilmiş işlevsellik konusunda özel gereksinimleri olan projelerin yanı sıra büyük ölçekli ve yüksek karmaşıklıktaki uygulamalar için tasarlanmıştır. SIMATIC WinCC OA ile, yerel iOS ve Android kullanıcı arayüzleri üzerinden bile web üzerinden sınırsız küresel erişim sunan ve ölçeklenebilir, satıcıdan ve platformdan bağımsız SCADA sistemi oluşturabilirsiniz.

Ürün Görselleri

SIMATIC Scada sistemleri dökümanına ulaşmak için tıklayınız.

Ürünle İlgili Merak Edilenler
Verilerinizi bağlayın

SIMATIC SCADA sistemleri, farklı alt sistemlerden gelen verileri bir araya getirerek benzersiz ve sağlam bir veritabanı oluşturmaya yardımcı olur. 
Verileri toplayıp merkezi olarak arşivleyebilir ve önemli bilgilere istediğiniz zaman, istediğiniz yerden erişebilirsiniz. 
SIMATIC SCADA ile tesislerin güvenilir ve verimli çalışması, tutarlı ürün kalitesi, yüksek kullanılabilirlik ve optimum kaynak verimliliği için temel oluşturursunuz. 
Optimum kullanıcı dostu HMI tasarımıyla birlikte tesislerinizde daha fazla güvenilirlik ve verimlilikten yararlanırsınız.

Bilginizi birleştirin

SIMATIC SCADA, verileri faydalı bilgi birikimine dönüştürmek için analizleri destekler. 
Veri madenciliği ile verileri verimli bir şekilde analiz edebilir ve hedefe yönelik bir şekilde değerlendirebilirsiniz. 
Daha kısa arıza süreleri için doğrudan bildirimler ve verimli tanılama alma yeteneğinden yararlanın. 
Kök neden analizi ve kıyaslama için SIMATIC SCADA’yı kullanın. 
Son olarak, optimizasyon potansiyelini ve artan üretkenlik ve daha iyi işletme verimliliği için önlemleri belirleyin

İşletmenizi dijitalleştirin

SIMATIC SCADA, şirketinizi dijital bir güç merkezine dönüştürmek için stratejik bir temeldir. 
SIMATIC SCADA ile dikey entegrasyon sağlamada sizi destekleyen ve optimize edilmiş bilgi aktarımı için verilerin ön işlenmesini sağlayan merkezi bir ağ geçidine sahip olursunuz. 
SIMATIC SCADA, daha yüksek üretkenlik ve verimlilik elde etmek için sanallaştırma ve bulut tabanlı analizler gibi son teknoloji çözümleri destekler.

Ürün Haberlerine ulaşmak için tıklayınız.

Sorunuz mu Var?
Ürünle İlgili Kampanyalar


Ürün Sipariş Formu

    Whatsapp
    Kamil AYDUGAN
    Kamil AYDUGAN
    Merhaba.
    BUROSSA Otomasyon olarak Size nasıl yardımcı olabiliriz?