SIMATIC HMI Paneller

HMI Comfort Paneller

SIMATIC HMI Comfort Paneller, yüksek performanslı görselleştirme uygulamalarının uygulanması için tasarlanmıştır. Yüksek performans, işlevsellik ve çok sayıda entegre arayüz, üst düzey uygulamalarda en büyük rahatlığı sunar. SIMATIC HMI Comfort Panelleri Standart cihazlar, IP65 korumalı cihazlar, paslanmaz çelik ön panelli paneller veya dış mekan uygulamaları gibi özel varyantlar için teknolojik temeli oluşturur.

Ürün Özellikleri
 • Geleneksel ekranlardan %40’a kadar daha geniş görselleştirme alanı: Karmaşık işletim ekranları da net bir şekilde görüntülenebilir ve uygulama kontrolü ve uygulama izleme için bölümlere ayrılabilir.
 • PROFIenergy, tüm otomasyon bileşenlerinin mevcut tüketimini aktif olarak kontrol eder
 • Koordineli anahtarlama, yüksek derecede tesis güvenilirliği sağlar
 • Comfort Paneller, bir elektrik kesintisi durumunda, tüm aktif arşivleri doğru bir şekilde sonlandırmak ve RDB formatında önceden arşivlenmiş verileri yedeklemek için yeterli enerjiyi tamponlar. Bu, arşivdeki tüm verilerin düşük maliyetli bir şekilde ve yoğun bakım gerektiren bir pil kullanılmadan tutulmasını sağlar.
 • SIMATIC Kontrolörlere bağlandığında, teşhis bilgileri doğrudan Comfort Panel üzerinden okunabilir
 • PROFIBUS ve PROFINET standart arayüzleri sayesinde mevcut sistem yapılarına ve ağlara kolay entegrasyon
  – 7“ cihazdan itibaren: Entegre ağ anahtarlı 2 PROFINET arabirimi
  – 15“ den yukarıya: Ek üçüncü PROFINET arabirimi
 • Entegre Medya Oynatıcı aracılığıyla ses dosyalarının oynatılması için Ses Girişi/Ses Çıkışı arayüzü
 • 2 entegre USB ana bilgisayar arabirimi aracılığıyla harici cihazların (yazıcılar, USB flash sürücüler, fare, klavye vb.) kolay bağlantısı
Ürün Görselleri

Ürünle İlgili Merak Edilenler
SIMATIC HMI Comfort Paneller

SIMATIC HMI Comfort Panel ailesinin tüm cihazları, seçilen cihaz boyutundan bağımsız olarak aynı olağanüstü işlev yelpazesiyle karakterize edilir.

7 ile 22” ekran boyutlarına sahip 6 Dokunmatik Panel, 4 ila 15 inç ekran boyutlarına sahip 5 Tuş Paneli ve 4 inç ekranlı bir birleşik Tuş/Dokunmatik cihaz arasından seçim yapın.

SIMATIC HMI WinCC Unified Paneller

Proje verilerinizi WinCC Unified’a kolayca aktarmak mı istiyorsunuz?

WinCC Unified için Data2Unified eklentisi tam da aradığınız araç!
Eklenti, WinCC Comfort / Advanced proje verilerinizi okuyarak, bir kısmını WinCC Unified projenize aktararak değerli mühendislik zamanından tasarruf etmenize yardımcı olur. Bu sayede projelerinizin içeriğini sıfırdan oluşturmak zorunda kalmazsınız.
Eklentiyi şimdi ücretsiz olarak indirin ve bir sonraki HMI projenize WinCC Unified ile başlayın.

Hemen indirin!

SIMATIC HMI Comfort Panel PRO- IP65 korumalı

Siemens, kontrol kabinleri olmadan görselleştirme ve otomasyon için SIMATIC HMI Comfort Panels PRO (Korumalı) ile tamamen IP65 korumalı HMI cihazlarından oluşan sistem yelpazesini genişletti.
12-, 15-, 19- ve 22-inç ekran köşegenlerine sahip paneller, tıpkı Simatic IFP ve IPC serisindeki PRO cihazlar gibi yüksek koruma tipi IP65 ile donatılmıştır.
Standart bileşenlere sahip özelleştirilmiş sistem çözümleriyle, bireysel müşteri isteklerine göre sorunsuz ayarlamaları mümkün kılar ve basit kurulum ve devreye alma, kolay mühendislik ve verimli çalışma ile ikna eder.

SIMATIC Comfort Paneller – Dış Mekan

SIMATIC HMI Comfort Dış Mekan Panelleri, aşırı ortam koşullarında zorlu HMI uygulamaları için özel olarak geliştirilmiştir. 
Bu, her dış alan için çalışmayı ve izlemeyi son derece esnek hale getirir.
Petrol ve gaz endüstrisinde, gemilerde veya frigorifik depolarda: 7 veya 15 inç gün ışığında okunabilen geniş ekranlı SIMATIC HMI Comfort Dış Mekan Panelleri, dış mekanda çalıştırma ve izleme için ihtiyacınız olan her şeyi sağlar.

Sorunuz mu Var?
Ürünle İlgili Kampanyalar
SIMATIC HMI Unified Comfort Panel başlangıç setleri %50’ye varan fiyat avantajıyla sahip olun.


Yeni HMI projelerinize yüksek performanslı ve son teknolojiye sahip ürünlerle başlayın.
Farklı boyutlardaki Unified Comfort Panelleri, WinCC Unified yazılımı ve aksesuarlarıyla birlikte çok özel fiyatlarla satın alabilirsiniz.
SIMATIC HMI Unified Comfort Panels 7” ile 22” arasında değişen ölçülere sahip, kapasitif multitouch ekranıyla size inanılmaz bir esneklik ve özellik sunarak operasyonlarınızı mükemmelleştirmenize yardımcı olur. Panelinize App’ler yükleyerek uygulamalarınızı ölçeklendirebilirsiniz.
HMI projelerinizde hayallerinizdeki görselleştirmeleri yapabilmek için avantajlı fiyatlı başlangıç paketlerimizi hemen alın.

Unified Comfort paneller konusunda daha fazla bilgi için tıklayınız

Ürün Sipariş Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Kamil AYDUGAN
  Kamil AYDUGAN
  Merhaba.
  BUROSSA Otomasyon olarak Size nasıl yardımcı olabiliriz?