SITOP Güç Kaynakları

SITOP Güç Kaynakları
03.03.2023
1.231

SITOP güç kaynağı üniteleri kritik uygulamaların üstesinden gelmekteki başarıları ve sunduğu yüksek güvenilirlikle dünya genelinde tanımakta. Anahtarlamalı güç kaynağı ünitelerimizin tamamı 24 V DC enerji üretimi sağlar ve farklı giriş voltaj aralıklarına sahiptir.. Benzersiz DC UPS ürünlerimiz ve yardımcı modüllerimiz, 24 V enerji kaynağını DC baradaki sorunlara ve ana şebeke problemlerine karşı korumak için güç kaynağı yelpazemizi genişletir. SITOP aynı zamanda %95’e ulaşan verimlilik oranı sayesinde üstün bir verimlilik performansı sunar; örneğin ürün seçimi ve siparişini hızlandırıp kolaylaştıran araçlar ile tasarım süreçleriniz için kapsamlı destek sağlar. Entegrasyon konusunda da PROFINET üzerinden Totally Integrated Automation ve TIA Portal’a tam entegrasyon sağlayarak mühendislik ve diyagnostik için benzersiz fırsatlar sunar.

SITOP’u seçmek için bazı nedenler
 • Verimlilik: SITOP ile verimlilik, tüm standart CAE sistemlerinin tasarım verileriyle ya da TIA Selection Tool’u kullanan araçların kolay bir şekilde seçilmesiyle başlıyor. Kompakt ve ısı optimizasyonlu tasarım, kurulum alanında tasarruf sağlıyorve operasyon sırasındaki yüksek verimlilik oranları enerji tasarrufu sağlarken SITOP PSU8600, tüm enerji yönetimi ürünlerinden gelen enerji verisini kaydediyor.  
 • Entegrasyon: SITOP PSU8600 ve UPS1600, Totally Integrated Automation’a (TIA) tamamen entegre edilebiliyor. TIA Portal, mühendisliği kolaylaştırıp hızlandırıyor; optimize izlemeye ve uçtan uça tanıya izin veriyor. SITOP kütüphanesi ayrıca 24 V güç kaynakları ve modüllerini doğrudan SIMATIC PCS 7’ye dahil etmeyi mümkün kılıyor.  
 • Güvenilirlik: Esnek, geniş aralıklı giriş gerilimi, olağanüstü yük karakteristikleri ve ilgili tüm sertifikalara sahip olan SITOP güç kaynakları, tesislerin en üst düzeyde çalışılabilirliğini garanti ediyor; kesintisiz DC güç kaynakları ile kesintileri önlüyor; yardımcı modülleri kullanarak kontrol devresinde aşırı yüklenmeleri ve kısa devreleri engelliyor. Yedekli bir güç kaynağı sistemi de ayrıca kurulabiliyor.
Ürün Görselleri

İdeal bir güç kaynağının nasıl göründüğü sayısız faktöre bağlıdır – boyut, güç çıkışı, aşırı yük kapasitesi ve sertifikasyon bu faktörlerden birkaçı. Pek çok farklı modeldeki SITOP ürünleri, güç kaynağını ihtiyaçlarınızın her zaman karşılamasını sağlıyor.

Ürünle İlgili Merak Edilenler
SITOP güç kaynaklarında öne çıkan özellikler

Verimli bir güç kaynağı, faaliyet gösterilen endüstri veya ihtiyaç her ne olursa olsun tüm tesislerin çalışması için temel bir gerekliliktir. Kritik üretim süreçleri ancak otomasyon sistemi için yeterli kalitede stabil bir güç kaynağı varsa sürdürülebilir. SITOP, üretim tesislerinde uzun yıllardır değerini kanıtlamış ve her zaman entegrasyon, verimlilik ve güvenilirlikte yeni standartlar belirlemeye devam etmektedir.

SITOP güç kaynağı yardımcı modüllerini ve DC UPS’i seçmek için TIA Selection Tool kullanın

Bulut: TIA Selection Tool
Siemens Endüstri MMall Kayıt

Sorunuz mu Var?
Ürünle İlgili Kampanyalar
*SITOP PSU6200 Başlangıç Paketi

PSU6200 ile birlikte yenilenen Selectivity modülünü SEL1200 liste fiyatları üzerinden ek %10 indirim kampanyası ile Mayıs 2020 tarihine kadar sipariş edebilirsiniz.

SITOP PSU6200 Başlangıç Paketi: 6EP3336-7SB00-3AP0 kodu ile sipariş edilebilir.
Paket içeriği:
24V Güç Kaynağı SITOP PSU6200, 1-faz, DC 24 V/20 A: 6EP3336-7SB00-3AX0
24V Elektronik sigorta koruması: SITOP SEL1200, DC 24 V/ 8×10 A: 6EP4438-7FB00-3DX0


Ürün Sipariş Formu

  Whatsapp
  Kamil AYDUGAN
  Kamil AYDUGAN
  Merhaba.
  BUROSSA Otomasyon olarak Size nasıl yardımcı olabiliriz?